Ozman Work and Travel 2018 Kayıtları Devam Ediyor !

 

Endişelenmeyin, bu yaz Work and Travel programı ile Amerika’da olabilmek için geç kalmadınız.  Türkiye’de Work and Travel programının başlamasında ve gelişmesinde öncü kurum olan Ozman Yurt Dışı Eğitim olarak, siz öğrencilerimiz için 4 farklı sponsorumuz sayesinde  halen aktif 1600’ü aşkın farklı iş arasından yerleşim imkanı sağlamaya devam ediyoruz.

 

Ozman Yurt Dışı Eğitim, Türkiye’de Work and Travel programındaki farkını her kayıt dönemi geniş iş seçeneği imkanları sunarak göstermeye devam ediyor. 4 farklı sponsorumuz sayesinde şuanda 30 farklı eyalette 50 farklı iş pozisyonunda 1600’ü aşkın iş imkanımızla Şubat ve Mart aylarında kayıt olmaya devam edebilirsiniz.

 

Sizlerden üzülerek duymaktayız ki, bir çok farklı kurumdan aldığınız bilgiler doğrultusunda , bu yıl Work and Travel programı kapsamında Amerika’da olabilmek için geç kaldığınızı ya da kayıt olsanız dahi çok az iş imkanı kaldığını düşünüyorsunuz. Gururla ve sevinçle belirtmeliyiz ki, henüz geç kalmadınız ve rahatlıkla kendi gitmek istediğiniz bölgeyi ve iş pozisyonunuzu tercih edebilirsiniz.

 

Siz de bu yaz Ozman ile Work and Travel farkını yaşamak istiyorsanız , şimdi bizimle iletişime geçin.

 

 Work and Travel’a Nasıl Başvurabilirim ?

Work and Travel Program Masrafları ?

Detaylı Bilgi Almak İstiyorum !!

 

Tolga Terzioğlu

Ozman Yurt Dışı Eğitim ve Danışmanlık

Kültürel Değişim Programları Danışmanı ve Koordinatörü