İngilizce eğitimi genellikle, sıcak ve teşvik edici kültürel etkinlikler ve tarihsel miras gezileriyle bir arada yürütülür. İngilizce’nizi ciddi akademik çalışma çerçevesine hazır hale getirmek daima yorucu bir iştir, fakat eğlenceli de olabilir.Doğru kurs, tecrübeli öğretmenler ve arkadaşça bir çevre ile, kariyer planınızın önemli bir parçasını daima değer vereceğiniz bir deneyimle birleştirebilirsiniz.

İngiltere’de öğrenim görmek sizin için önemli olabilir, fakat konunuzu ne kadar iyi bilirseniz bilin, uygun bir İngilizce yeterlilik düzeyi edinmeden, öğrenim programını başarmanın ne kadar güç olduğunu göreceksiniz.

Eğer öğrenim giderlerinizin bir bölümünü İngiltere’de çalışarak karşılamak istiyorsanız, Öğrenim göreceğiniz süre 6 aydan fazla ve pasaportunuzdaki vizenizde çalışabilmenizi engelleyecek herhangi bir bilgi yok ise haftada 20 saate kadar çalışabilmeniz yasaldır.

Dil Okulu Promosyonları

Promosyon Köşesi

Genel ingilizce Kursları :

Yoğun ve yarı yoğun kurs çeşitleri ile istediğniz süre içerisinde, hangi seviyede eğitim almak isterseniz dilinizi pekiştirerek akademik veya mesleki hedeflere ulaşmanız hedeflenir. İngilizce seviyesi düşük öğrenciler için en iyi seçenek Pre-Foundation İngilizce kursudur. Dil yeteneğini başlangıç seviyesinden itibaren yükseltmek üzere düzenlenen bu kurs iki yıla kadar sürebilir ve sınırlı seviyede İngilizce ile başlayanlara, öğrenimlerini İngiliz yaşam ve kültürüne dair edinecekleri yoğun deneyim ile birleştirme şansı verir.
Haftalık yoğunlukları sizin tercihinize göre 20 ile 30 saat arası değişebilir.

9 Aylık Akademik Yıl :

Amacınız uzun süreli yoğun bir program ile İngilizcenizin mümkün olduğu kadar akıcı olması ve bu süre için olabilecek en uygun harcamayı yapmak ise International School Year sizin için en ideal programdır. Haftada 30 ders yoğunlukta , aile yanı konaklamalı, hafta içi günde 2 öğün hafta sonları tam pansiyon, 32 haftalık bu kurs tüm isteklerinizi yanıtlayacak.
İnanılmaz paket fiyatla yoğun ingilizce dersleri aynı sürede verilen ve doğrudan yoğun kursumuza kaydolmaya nazaran %20-%25 daha ucuz. Gelmek istediğiniz noktaya en hızlı en ucuz ulaşım şekli

5 Aylık Akademik Dönem:

Dil eğitimi için 9 ay ayırmaya gerek görmüyorsanız, belli bir birikim ile başlayacaksanız, yoğun eğitimi 20 Hafta olarak aynı sistemle bu kursu alabilirsiniz. Programımız yoğun kursumuzla aynı müfredatı ve yapıyı izler. Her hafta 30 ders içermektedir. Tüm derslerde İngilizce yazma, okuma, konuşma ve dinlemenin kilit alanlarına ağırlık verilmiştir.
9 Aylık “Akademik Yıl” ve 5 aylık “Akadamik Dönem” programlarında istenirse bir kaç ay sonra İngilizceniz belirli bir düzeye geldikten sonra programınıza TOEFL hazırlık veya Business English gibi spesifik alanlarda ders saatleri entegre edebilirsiniz.

Tüm kurs merkezlerinde bireysel çalışma yapabileceğiniz, deneme TOEFL sınavları alabileceğiniz Multimedya Bilgisayar Merkezi bulunur. Ayrıca boş zamanlarınızda tüm öğrenciler için organize edilen sosyal etkinliklerden yararlanabilir ve kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

İş İngilizcesi Kursları :

İş ingilizcesi kurslarımız iş yönetimiyle ilgili bir alanda çalışanlar ya da uluslararası iş yaşamı alanında çalışmak isteyen öğrenciler için uygundur. Genel ingilizce derslerinin yanı sıra iş ingilizcesi derslerinden oluşur. Öncelik iş yerinden farklı ortamlarda iletişim kurabilmek için gerekli dil becerilerinin geliştirilmesine verilir. Öğrenciler iş yaşamı ile ilgili sınavlara girebilecekleri gibi yerli bir şirkette staj yapabilme olanağına da kavuşabililer.

Teste Hazırlık Kursları :

Okullarımızın birçoğunda IELTS, TOEFL, Cambridge First Certificate, Advanced Certificate vb. kurslara hazırlık kursları verilebilmektedir. Özenle hazırlanan test programları sınavlarda aranan önemli dil konularını kapsamaktadır. Düzenli deneme testleri yapılarak sınav koşullarında gelişmenizi izleme olanağı sağlayabilir her deneme testinden sonra geliştirmeniz gereken alanlar size bildirilir ve sınav tekniğinizi nasıl ilerletebileceğiniz konusnda önemli ipuçalrı verilerek başarılı olmanıza önemli katkı sağlanmış olur.

Üniversite Hazırlık Kursları :

Üniversiteler, lisanas, yüksek lisans veya doktora öğrenimine ingilizce dil bilgisi olarak hazır olmayan öğrencilerin açıklarını kapatabilmeleri için bir dizi kurs düzenlemektedir. Çünkü dil yeteneği eksikliği, öğrencilerin sadece düşük akademik performans göstermelerine değil, aynı zamanda mutsuz edici bir deneyim yaşamalarına da sebep olabilmektedir.

1 Yıl Süreli Akademik İngilizce Kursları :

Bu kurslara genellikle İngilizce konuşulan bir ülkede uzun süre eğitim almayı düşünen öğrenciler katılmaktadır. Bu kurslar genel İngilizce, sınavlara hazırlık programları ve özel konuların bileşiminden oluşmaktadır. Bu tür kurslar İngiltere’de üniversite eğitimi almak isteyen ancak İngilizce barajına takılmış öğrencilerin önünden bu engeli kaldırmayı amaçlayan kurslardır.

Hazırlık (Foundation) Kursları :

Hazırlık kurslarına devam eden öğrencilerin amacı İngiliz üniversitelerinde eğitim görebilmek için temel yeterlilik koşullarını yerine getirmektir. Bu kurslarda genel İngilizce’nin yanında modüler programlar şeklinde üniversitede eğitim görülecek alanlarda da hazırlık eğitimi alınmaktadır. Bu tür programlara devam eden öğrenciler, modüler programları başarıyla tamamlamaları ve üniversitede eğitim alabilecekleri İngilizce düzeyini de yakalamaları halinde İngiliz üniversitelerinde eğitim alabilmektedirler.Bu programlara devam edecek öğrencilerin temel olarak bir lise diplomasına sahip olmaları gereklidir.
Ayrıca 1 yıl süreli foundation dil kursu, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin programlarıyla başa çıkmak için ihtiyaç duydukları dil becerisini kazanmalarına yardımcı olur. Bu kurslarda genellikle, öğrencilerin seçtikleri öğrenim programına kayıt yaptırabilmeleri için gerekli üniversite giriş şartlarını yerine getirmeleri amaçlanır.

Hazırlık Kursları bir çok İngiliz üniversitesi tarafından kabul edilmektedir.Ortalama yaş aralığı 17 – 24 tür. Kurslar 8-12 ay süreli olabilmektedir. Öğrencilerin programa başlayabilecek düzeyde İngilizce bilmeleri şarttır. Bunun için IELTS 4.5 veya TOEFL 500 puan almış olmak gerekebilir.