Go Campus ABD’deki Size Özel Burs Olanaklarını Bulup, Ayağınıza Getirir

Go Campus akademik programı 18-30 yaş aralığındaki uluslararası öğrencilerin Amerikan kolej ve üniversitelerinden burs almasını sağlayan bir programdır. 1999 yılından beri temsilciğini yapmakta olduğumuz Amerikan menşeli ASSE Vakfı ve Go Campus ağındaki üniversiteler sayesinde tüm adaylara burslu üniversite yerleştirmesini garanti etmekteyiz.

Sağlanan burs; eğitim, konaklama ve yemek ücretlerinin %40’ı ile %60’ını kapsamaktadır. Go Campus programı ağı içerisinde bulunan 135 üniversite içerisinden en yüksek oranda burs sağlayan üniversitelerden lisans adaylarına dokuz, yüksek lisans adaylarına ise toplamda üç üniversitenin bulunduğu burs listelerini sunar.

Go Campus tarafından sağlanan burs listesi öğrencinin profiline, kişisel tercihlerine (lokasyon, okumak istediği bölüm vb. ) göre değişmekte olup öğrencinin profiline ve tercihlerine en uygun üniversite burs listesini sunmayı mümkün kılar. Sunulan burs listesi öğrencinin isteğine göre bir akademik yıl, İngilizce hazırlık yılı (ESL), ön lisans, lisans, yüksek lisans ve transfer öğrenci derecesini kapsayabilir.

Ozman Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer, Amerika’da bulunan birçok kolej ve üniversiteler ile iş birliği yapmaktadır. Amerikan üniversiteleri çok kültürlülüğün kampus ortamına ve öğrencilere kattığı değerin öneminin farkında olarak uluslar arası öğrencilere özel burslar sunmayı özellikle tercih etmektedir, bu nedenle Go Campus programı ile üniversitelere başvuruda bulunan adaylara burs sağlamayı garanti etmektedirler.

Go Campus programı, Türkiye’de Ozman Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer aracılığıyla Amerika ve Kanada’da eğitim görmek isteyen ve başvurusu kabul olan tüm öğrencilere burs listesi sunmayı garanti etmektedir.

Go Campus programında dikkat edilmesi gereken önemli bir unsur, bu programın burs listesi oluşturulurken öğrencilerin tercihlerinin göz önünde bulundurulması fakat programın belirli bir yüksek öğrenim kurumundan veya bölgeden burs garantisi sağlamamasıdır. Go Campus programının önemli özelliklerinden biri ise, öğrenciden akademik seviyede İngilizce düzeyine sahip olmasının şart koşulmamasıdır. Öğrencinin İngilizce yeterliliğini uluslar arası geçerliliği olan bir derece ile kanıtlayamıyor ise öğrencinin İngilizce hazırlık sınıfında (ESL) eğitim alması sağlanabilmektedir ve en önemlisi Go Campus hazırlık yılı için de öğrencilere burs avantajı sağlamaktadır.

Ozman Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer zor ve karmaşık başvuru işlemlerinizin başından itibaren üniversite yerleştirmenizin gerçekleşmesi ve vize işlemlerinin sonuna kadar sizlere profesyonelce destek olur ve sizleri en iyi şekilde yönlendirir.

Daha fazla bilgi için www.gocampus.com.tr siteni ziyaret edebilir ya da Ozman Yurtdışı Eğitim’in danışmanlarıyla görüşebilirsiniz…