Kısaca Training / Internship / Practical Training / Work and Study gibi her ülkede farklı  olarak adlandırılan bu program ile : ………….. 21-35 yaş arası, 2 yıllık veya 4 yıllık Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu yada en az düz lise mezunu olup staj yapmak istediği sektöründe en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olan;…….. Genç Profesyonellere yönelik kariyer geliştirme programlarımızdır. Bu programlarımız sayesinde katılımcılarımıza, başta Amerika’da, olmak üzere, İngiltere ve Avustralya ve Yeni Zelanda’da ki seçkin işletmelerde maaşlı staj olanakları sunmaktayız.

Aşağıda farklı isimler altında sunulan bu programların hepsinin ortak özelliği genelde çalışma ortamının hizmet sektörü olmasıdır. Staj yapılacak alanlar, Hospitality Industry , Marketing ve Business Management, Accounting, IT ve Software Engineering ve diğer mühendislik dallarında olabilmektedir.

Calışılacak kurumların bulunduğu bölgeler, konaklama uygulamaları gibi konularda farklılıklar gösteren staj seçeneklerimizden sizin için en uygun olanına karar vermek için ofislerimizde bire bir görüşmemiz yararlı olmaktadır.

Tüm staj seçeneklerimiz maaşlıdır ve stajınız boyunca yaşam giderlerinizi karşılayabileceğiniz düzendedir. Sosyal güvenlik numarası alınarak haftada 30-40 saat arası, ortalama 11.8 TL – 15.9 TL (7,5-10 USD) arası saat ücreti karşılığında çalışılır. İkinci bir işte çalışmak yasaktır.

Staj Başvuru Kriterleri

  • 21-35 yaş arası, yeni bir kültür ve yaşam ortamına uyum sağlayacak ve çalışma ortamı ve sosyal yaşam ilişkilerini yürütecek kişisel olgunluğa sahip olmak,
  • 2 yıllık veya 4 yıllık Yüksek okulu veya Meslek Lisesi mezunu yada en az düz lise mezunu olup staj yapmak istediği sektörde en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip adaylar,
  • Akıcı İngilizce konuşabilen adaylar.