Self Staj programlarında büyük indirim! 12 ay staj programı sağlık sigortası dahil 1950 USD. Online başvuru için tıklayınız.

Sizleri dinleyip isteklerinizi, hayallerinizi ve gelecek planlarınızı en iyi şekilde yönlendirmeyi ve kariyer basamaklarınızda yanınızda olmayı Ozman Yurt Dışı Eğitim Hizmetleri olarak 1996’dan beri sürdürmekteyiz. Yurtdışı eğitim hizmetlerimizi verirken sizlerin hayallerini göz önünde tutarak ama gerçekçi bir bakış açısıyla sizleri bilgilendirmekteyiz.

Bu nedenle Amerika Self Staj ve Kariyer Programlarında sınırlı bir süre için 12 ay Self staj Programı ücretimizi 1950 USD’ye çekiyoruz. Amerika’da Turizm, İşletme, Mühendislik ve yan dalları olmak üzere çok geniş bir alanda 12 ay kendi maaşlı stajını ayarlamış kriterlere uygun tüm adaylar bu imkandan faydalanabilirler.

Turizm stajı için restoran veya otellerin belli bir kalitede hizmet sunması gerekmektedir. Bu nedenle özellikle 4-5 yıldızlı Restoran ve Otellerde kendi işinizi bulmanız gerekmektedir.

Self Staj başvuru için gereken evraklar:

1- DS7002 Training Plan (12 ay için işveren tarafında hazırlanmalı ve fazları yağacağınız staja uygun olmalıdır)
2- CV ve Cover Letter
3- Transcript ve Diploma (Öğrenci iseniz öğrenci belgesi)
4-  İşyeri Worker’ Compensation Policy
5- Pasaport Fotokopisi
6- 2 yıllık iş tecrübesini gösteren iş yerinden alınmış referans mektupları ( Eğitim aldığınız alan dışında staj yapacak iseniz en az 5 yıl iş tecrübesi gerekmektedir)

 Başvuru ve diğer bilgiler için lütfen size en yakın ofisimizle bağlantıya geçiniz.