Belki uzun süredir Amerika’da öğrenim görmeyi düşlüyorsunuz, ya da çalışmalarınızı veya kariyerinizi sürdürmek için İngilizcenizi ilerletmeniz gerektiğini fark ettiniz. Belirli bir Amerikan üniversitesinde, alanınızda uzmanlaşarak geleceğiniz için en iyi yatırımı yapmış olacağınızı keşfetmiş de olabilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun, hedeflerinizi gerçekleştirmek için şimdi ABD’ye gitmek istiyorsunuz.

Amerika hakkında yazılar okudunuz, Amerikan filmleri ve videoları gördünüz ve belki daha Türkiye’den ayrılmadan Amerikalılarla konuştunuz. Ancak Amerika’da bizzat edineceğiniz yaşam tecrübesinin size dil konusunda ustalık kazandıracağını ve bu ülkeyi anlamanızda gerekli olacak kültür yakınlığını sağlayacağını biliyorsunuz.

Dil Okulu Promosyonları

Promosyon Köşesi

Genel İngilizce Kursları :

Yoğun ve yarı yoğun kurs çeşitleri ile istediğniz süre içerisinde, hangi seviyede eğitim almak isterseniz dilinizi pekiştirerek akademik veya mesleki hedeflere ulaşmanız hedeflenir. Haftalık yoğunlukları sizin tercihinize göre 20 ile 30 saat arası değişebilir.

9 Aylık Akademik Yıl :

Amacınız uzun süreli yoğun bir program ile İngilizcenizin mümkün olduğu kadar akıcı olması ve bu süre için olabilecek en uygun harcamayı yapmak ise International School Year sizin için en ideal programdır. Haftada 30 ders yoğunlukta , aile yanı konaklamalı, hafta içi günde 2 öğün hafta sonları tam pansiyon, 32 haftalık bu kurs tüm isteklerinizi yanıtlayacak.

İnanılmaz paket fiyatla yoğun İngilizce dersleri aynı sürede verilen ve doğrudan yoğun kursumuza kaydolmaya nazaran %20-%25 daha ucuz. Gelmek istediğiniz noktaya en hızlı en ucuz ulaşım şekli.

5 Aylık Akademik Dönem :

Dil eğitimi için 9 ay ayırmaya gerek görmüyorsanız, belli bir birikim ile başlayacaksanız, yoğun eğitimi 20 Hafta olarak aynı sistemle bu kursu alabilirsiniz. Programımız yoğun kursumuzla aynı müfredatı ve yapıyı izler. Her hafta 30 ders içermektedir. Tüm derslerde İngilizce yazma, okuma, konuşma ve dinlemenin kilit alanlarına ağırlık verilmiştir.

9 Aylık “Akademik Yıl” ve 5 aylık “Akademik Dönem” programlarında istenirse bir kaç ay sonra İngilizceniz belirli bir düzeye geldikten sonra programınıza TOEFL hazırlık veya Business English gibi spesifik alanlarda ders saatleri entegre edebilirsiniz.

Tüm kurs merkezlerinde bireysel çalışma yapabileceğiniz, deneme TOEFL sınavları alabileceğiniz Multimedya Bilgisayar Merkezi bulunur. Ayrıca boş zamanlarınızda tüm öğrenciler için organize edilen sosyal etkinliklerden yararlanabilir ve kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

İş İngilizcesi Kursları :

İş İngilizcesi kurslarımız iş yönetimiyle ilgili bir alanda çalışanlar ya da uluslararası iş yaşamı alanında çalışmak isteyen öğrenciler için uygundur. Genel İngilizce derslerinin yanı sıra iş İngilizcesi derslerinden oluşur. Öncelik iş yerinden farklı ortamlarda iletişim kurabilmek için gerekli dil becerilerinin geliştirilmesine verilir. Öğrenciler iş yaşamı ile ilgili sınavlara girebilecekleri gibi yerli bir şirkette staj yapabilme olanağına da kavuşabililer.

Teste Hazırlık Kursları :

Okullarımızın birçoğunda TOEFL, GRE, GMAT bir bölümünde ise SAT, LSAT, MCAT, DAT, USMLE, NCLEX, NBDE vb kurslara hazırlık kursları verilebilmektedir. Özenle hazırlanan test programları sınavlarda aranan önemli dil konularını kapsamaktadır. Düzenli deneme testleri yapılarak sınav koşullarında gelişmenizi izleme olanağı sağlayabilir her deneme testinden sonra geliştirmeniz gereken alanlar size bildirilir ve sınav tekniğinizi nasıl ilerletebileceğiniz konusnda önemli ipuçları verilerek başarılı olmanıza önemli katkı sağlanmış olur.